Ви тепер магістри!

Шановні випускники освітніх програм: «Контент-продюсування цифрових медіапроєктів», «Медіа-комунікації», «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Видавнича справа та редагування»!

27 12vy teper mahistry07Щиро вітаємо із важливою подією у вашому житті – тепер ви магістри!

Серед випускників Факультету журналістики, які отримують дипломи з відзнаками: члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених ФЖ, волонтери, учасники та співорганізатори Міжнародної студентської наукової конференції «Креативні індустрії: сучасні тренди», учасники академічної мобільності в Латвійському університеті «European studies – Domestic Affairs», редакторка МАНмедіа — науково-популярного видання при Малій академії наук, креативний директор у благодійному фонді «savED» з відбудови української інфраструктури, письменниця у жанрі наукової фантастики (написала книги «Ти все зміниш учора» і «Незалежність: перезавантаження»), переможниця Молодої «Коронації слова», редакторка випускової служби новин інформаційного телеканалу, співачка, яка виступає з благодійними концертами, автори телеграм-каналів, продюсерка рекламних матеріалів, графічний дизайнер.

Присутні серед цьогорічних випускників Факультету журналістики: волонтери, які закривають багатотисячні збори, члени ради студентського самоврядування Факультету журналістики, учасники багатьох міжнародних конференцій, студентка магістратури Варшавського університету спеціальності «Журналістика», член Київської ТрО, нагороджений грамотою командувача сухопутних військ Збройних сил України. Наші випускники долучалися до реалізації важливих програм: «ЄС як проривний підприємець» та «Бенчмаркінг і стратегічна реалізація європейської моделі бізнесу в Україні» у рамках спільного проєкту КПІ ім. Ігоря Сікорського, Erasmus + JeanMonnet Fund та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, за підтримки Європейської Комісії; блогери, продюсер в соціальних мережах, позаштатний кореспондент Forbes Ukraine, проєктний менеджер, координаторка благодійного фонду  «Допомога народу України». 24 лютого 2022го року Маргарита Кузьменко першою вийшла у прямий ефір інформаційного випуску новин на телеканалі Д1 (м. Дніпро), із повідомленням про оголошення Путіним спеціальної воєнної операції. З самого початку повномасштабного вторгнення долучилась до прямих ефірів у проєкті «Простір свободи на Д1».

Сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрії. Згадуйте з усмішкою та теплом незабутні студентські роки, адже, окрім знань, у стінах університету ви здобули друзів, однодумців, колег. Памʼятайте, що скільки б років не минуло, ви назавжди залишаєтесь частиною великої грінченківської родини!

Ви тепер магістри!