П’ятий Загальноуніверситетський онлайновий квест «Мовний марафон»

5 zahalnouniv onlainovyi kvest movnyi marafon27 жовтня 2023 року в Університеті Грінченка в рамках відзначення Дня української писемності і мови відбувся Загальноуніверситетський онлайновий квест «Мовний марафон». Цьогоріч у заході взяло участь 30 команд. Це понад 200 студентів із 14 структурних навчальних підрозділів.

Фаховому журі було непросто визначитися з переможцями, адже всі команди-учасники продемонстрували і креативність, і художній смак, і літературну ерудованість, і лінгвістичну дотепність, і натхненне виконання завдань, а головне, – знання рідної мови.

Свої сили у знанні рідної мови випробували і студенти Факультету журналістики і за результатами марафону посіли чотири призових місця.

Перше місце у квесті посіли - команда «Безмежні»

Диплом І ступеня

Безмежні

Друге місце – команда «Хлібороби»