Тренінг для проєкту «Impact Podcast»

photo 2023 10 24 13 06 23Тетяна Кузнєцова, доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри реклами та зв’язків з громадськістю, долучилася до реалізації міжнародного проєкту «Impact Podcast», що реалізується Eastern Europe Network for Citizenship Education (EENCE). Пані Тетяна проведено тренінги з ефективної комунікації, на яких розглянуто проблеми порозуміння в умовах міжкультурної взаємодії, активного слухання, привернення уваги аудиторії.

EENCE ( Eastern Europe Network for Citizenship Education – Східноєвропейська мережа громадянської освіти) – це мережа організацій та експертів, які сприяють обміну та розвитку знань, навичок та цінностей у сфері громадянської освіти у регіоні Східного партнерства.
Тетяна Кузнєцова є одним із членів та експертів мережі EENCE, бере участь у реалізації міжнародних проєктів та програм цієї мережі.