Нові в медіа 2022

vypusk

Нові в медіа 2022, конкурс журналістської творчості для старшокласників від Інституту журналістики Університету Грінченка, успішно завершився! Незважаючи на складні цьогорічні умови, учасникам вдалося вразити журі своєю творчістю та небайдужістю. Крім того, організатори конкурсу додали номінацію "Журналістика і війна в Україні", оскільки слово – це теж зброя ?? Організатори у свою чергу вдячні учасникам за надіслані роботи і відзначають неабияке сумління та професіоналізм у їхній творчості.

? 1 місце посіла Анна Крижанівська та її інтерв'ю «PROспорт». Місто Вінниця, керівник - Неля Таранюк.
? 2 місце отримала Вероніка Вовк та її репортаж «Пригоди юних козаків на Північному пруду». Місто Бахмут, керівник – Ерика Герасименко.
? 3 місце посіли Альбіна Фокіна і її репортаж зі свята «Бахмут ювілейний - 450 років». Місто Бахмут, керівник – Ерика Герасименко.
Вікторія Євсюкова та її відеосюжет «Зимові забави». Місто Бахмут, керівник – Ерика Герасименко.
Вітаємо переможців! Бажаємо усім миру, перемоги та натхнення ??