Протиепідемічні обмеження в Києві 8 - 24 січня 2021 року

epzakhody

Шановні колеги!

Із 00:00 год 8 січня до 00:00 год 25 січня 2020 року у м. Києві, як і в усій країні, починає діяти низка додаткових заборон, введених урядом. На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09.12.2020 року № 1236, рішення штабу Київської міської державної адміністрації з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 05.01.2021 року № 74 вводяться додаткові обмеження в т.ч. в приміщеннях та будівлях Університету:

1. Обмеження доступу до приміщень та будівель Університету (замовлення та отримання довідок через електронні засоби зв’язку);

2. Перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, распіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

3. Перебування відвідувачів спортивних, тренажерних залів та басейну.