Вітаємо з прийдешнім професійним святом!

Колектив Інституту журналістики Університету Грінченка щиро вітає всіх працівників освіти з прийдешнім професійним святом! У цей день кожний з нас, якого б віку він не досяг, з особливою теплотою згадує свого вчителя, викладача і рідний навчальний заклад. Адже саме ви стаєте взірцем для молодих поколінь, виховуєте в них почуття гідності, доброти, поваги й любові.

Тож висловлюємо сердечну вдячність всім освітянам за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість та знання. Вашими зусиллями твориться майбутнє нашої країни.

Нехай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжує успіх. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця завжди зігріває людська вдячність та любов.

DPO