Медіашкола не лише для школярів

ms 23Медіашкола Університету Грінченка постійно вдосконалюється та розвивається, реагуючи на нові виклики часу. Медіаграмотність – це одна з найважливіших навичок сьогодення для всіх верств населення. Тому цього року стати слухачами Медіашколи Університету Грінченка мали можливість не лише старшокласники, а й студенти.

До навчання в медіашколі долучилися студенти гуманітарних, технічних, класичних та медичних ЗВО. Вперше ми мали учасників, які проживають за межами України: Польща (Краків, Слупськ, Лодзь, Люблін, Жешув), Німеччина, Словаччина, Великобританія і Китай. Загалом, навчання в медіашколі об’єднало 250 студентів.

Перед початком курсу студенти пройшли тестування, результати якого дозволили тренерам зрозуміти рівень учасників. Усі тренінги та завдання були розроблені тренерами відповідно до потреб й рівня цільової аудиторії.

ms 21     ms 22

ms 24

Протягом навчання учасники мали нагоду розширити свої знання в наступних галузях: медіапсихологія, сторітелінг, фактчекінг, журналістські стандарти, сучасні маркетингові технології, PR-кампанії, event-індустрія, мережеві видання, блогінг, тощо.

ms 26     ms 27

ms 29

Зважаючи на специфіку аудиторії, тренери підготували наступні інтерактивні лекції:

• «Людина медійна: реальна чи віртуальна?» (Я. Фруктова);
  • «Сторітелінг у мультимедійній журналістиці» (Д. Маслюк);
  • «Як написати якісний матеріал не порушуючи журналістські стандарти і етичні норми?» (І. Яковенко);
  • «Міжнародна журналістика: таємна зброя на перетині дипломатії та креативності» (О. Гондюл);
  • "Переваги та недоліки використання відеоконтенту в медіапросторі" (А. Лісневська);
  • "Розробки сучасних мережевих ЗМІ" (А. Досенко);
  • «Сучасні інформаційні загрози: гуманітарні, цифрові, психологічні» (О. Курбан);
  • «Гра у PowerPoint або мистецтво презентації» (М. Нетреба).

ms 210   ms 211

За місяць слухачі отримали нові знання, навички, знайомства і позитивні емоції.

«Це були надзвичайно круті та мега цікаві чотири тижні. Дякую, що створюєте просто надзвичайні проекти та допомагаєте молоді розвиватися у сфері медіа та реклами. Думаю, що обов’язково застосую отриманні знання з лекцій у своїй майбутній спеціальності. Ваші лектори склали незабутнє враження, вони справжні професіонали своєї справи. Буду чекати ще таких заходів!»

Наталя

«Дякую! Напевно, родзинка вашого проекту – це відповідальні та свідомі адміністратори!»

Кіра

«Дякую за таку можливість послухати справді цікавих людей!»

Тетяна