Фотовиставка "Життя навколо нас"

vystavka 1«Життя навколо нас» – саме так називається виставка фотографій студентів 2 курсу, яку розгорнуто в Інституті журналістики 18 лютого. Сорок світлин представляють різних авторів, що сміливо і цікаво пробують свої сили у фотографії.

Різні жанри – від натюрморту до фоторепортажу, архітектури і портрету яскраво показують неповторний світ крізь призму об’єктива. Експерименти із технічними засобами: оптикою, комп’ютерною обробкою знімків, пошук свого стилю – все це можна побачити в авторських роботах.

Ініціатор та натхненник виставки – старший викладач кафедри журналістики та нових медіа, фотомайстер Роман Ратушний. З експозицією можна ознайомитися на 1 поверсі навчального корпусу на Маршала Тимошенка, 13Б.

Життя навколо нас