Презентація магістерських програм

IMG 20191017 112109 74116-го жовтня 2019 року в Інституті журналістики відбулась презентація магістерських освітніх програм.

Перед майбутніми магістрантами виступили завідувачі кафедр: Гандзюк Віталій Олександрович - завідувач кафедри журналістики та нових медіа, Масімова Лариса Гагіківна - завідувач кафедри видавничої справи, Воскобойнікова-Гузєва Олена Вікторівна - завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології, Новохатько Леонід Михайлович - завідувач кафедри реклами та зв'язків з громадськістю. Студентам було презентовано не тільки діючі магістерські програми, але й проекти змін до магістерських планів у межах спеціалізації. Також запропановано проект нової магістерської програми з метою спільного обговорення. Студенти четвертого курсу пройшли анкетування та внесли свої пропозиції.