Лекція на тему "Zero waste"

zero 0212 вересня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася лекція на тему "Zero waste". Читала її Валерія Веддер, учасниця громадської організації Eco-Culture Ukraine.

Місія організації - побудувати культуру свідомого споживання, сортування сміття та зменшення еко-сліду в місті Києві. Для цього організатори проводять безкоштовні просвітницькі заходи для різних вікових груп.

На лекції студенти дізналися багато нового: про методи підтримки навколишнього довкілля, зокрема, детальну інформацію про сортування сміття, екологічні замінники речам, які ми використовуємо одноразово та як навчитися купувати менше. Лекцію відвідали 63 студенти! А це означає, що еко-тематика цікава для молоді, вони хочуть дізнаватися нове та використовувати це на практиці!

zero 01