Засідання директрату від 25 червня 2019 року

8804443b-257e-458a-993e-50a9ef0c2db5

25 червня 2019 року відбулося останнє засідання директорату Інституту журналістики в 2018-2019 навчальному році, на якому було обговорено низку важливих питань.

Горбенко Галина Василівна, директор Інституту журналістики повідомила про організацію зустрічей ректора та проректорів із завідувачами кафедр, про проведення засідань кафедр та мотиваційного заходу в серпні 2019 року. Галина Василівна розповіла про стан підготовки приміщень Центрів сприяння викладачам і викладацькій діяльності та студій звукозапису.Росінська Олена Анатоліївна, заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи підсумувала результати екзаменаційної комісії у 2018-2019 навчальному році та оголосила попередні результати літньої заліково-екзаменаційної сесії. Полковенко Тарас Вікторович, заступник директора з соціально-гуманітарної роботи ознайомив членів директорату із планом заходів- випусків та посвят у студенти. Борщ Катерина Ігорівна, помічник директора з ІКТ повідомила членів директорату про результати сертифікації електронних навчальних курсів у червні 2019 року.