Фестиваль для абітурієнтів «МАЙЖЕ.FEST»

photo 2019-05-19 16-52-43

17 травня 2019 року в Інституті Журналістики Університету Грінченка відбувся фестиваль для абітурієнтів «МАЙЖЕ.FEST». Головною ідеєю заходу було заохочення школярів до вступу шляхом інтерактивної зустрічі зі студентами.

Програма фестивалю включала:

• Room tour університетом (ознайомлення з кафедрами Інституту Журналістики та з новітніми технологіями університету вцілому)
  • Public Talk з двома цікавими спікерами (Ярослава Кірюхіна та Вероніка Яресько)
  • Фуд-корт
  • Розіграш призів
  • Розмова зі студентами університету

«МАЙЖЕ.FEST» відвідало близько 30 учасників, які були зацікавленими у вступі до Інституту журналістики Університету Грінченко.

«Цей фестиваль, це ще один доказ того, що варто обрати саме Університет Грінченко. Такий цікавий підхід до зустрічі з майбутніми студентами, розмова з кожним учасником та відповіді на важливі для нас запитання – це те, що дуже важливо перед вибором навчального закладу» - поділився своєю думкою один із учасників заходу Олексій Крижовий.

Організатори фестивалю – студентки 4 курсу спеціальності реклама та зв’язки з громадськістю Тетяна Пилипенко та Тетяна Солопчук.