Церемонія нагородження І Всеукраїнського конкурсу фото та відео робіт «Lime. Go to read!»

07

23 березня кафедра бібліотекознавства та інформології підвела підсумки І Всеукраїнського конкурсу фото та відео робіт «Lime. Go to read!».

В конкурсі взяли участь 85 учасників та надіслано 67 робіт. Учасниками стали школярі та студенти з усіх куточків України – від Харкова до Львова, від Нової Каховки до Острога, від Києва до Херсона та Миколаєва. Переможці та гості завітали на екскурсію до Університету Грінченка та фінал конкурсу. Вручення подарунків та грамот відбулося в Бібліотеці Київського університету імені Бориса Грінченка.

Шановане журі, зокрема, представили завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології Воскобойнікова-Гузєва О. В. та директор Бібліотеки Університету Опришко Т. С..Гості були вражені гостинністю та відкритістю студентів та викладачів Інституту журналістики та залишилися задоволеними нагородами. Дякуємо учасникам за креативні роботи, що популяризують бібліотеки та книги, а партнерам – за призи! Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у  конкурсі наступного року, будемо раді бачити нові обличчя та роботи!

Шукайте себе у списках переможців!

Переможці Lime