Майстер-клас від Євгенії Моторевської про організацію та проведення журналістських розслідувань

2

Як проводити журналістські розслідування, студентам 4 курсу розповіла відома журналістка Євгенія Моторевська.

На занятті грінченківці дізналися, як працювати із джерелами інформації, впорядковувати дані та будувати цілісний сюжет-розслідування. Усіма знаннями гостя ділилася на прикладі своїх робіт, які викликають резонанс в Україні та за кордоном. Євгенія отримала міжнародну нагороду за особливі заслуги в розслідувальній журналістиці - від Central European Initiative i South East Europe Media Organization. Зустріч відбулася в межах вивчення курсу «Журналістика конфлікту: журналістське розслідування»

1

Організатор заходу - кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри журналістики та нових медіа Віталій Володимирович Захаров.