Зустріч з героем - Олександром Попруженком

0218 лютого студенти Інституту журналістики зустрілися зі справжнім героєм - Олександром Попруженком. Сам Сашко не вважає себе героєм, каже – просто виконував свій обов’язок.

День 9 квітня 2015 року назавжди змінив життя Олександра Попруженка. Тоді, на одному з військових полігонів, він керував навчаннями. Відпрацьовували метання гранат, до того ж, гранат бойових. І хтось випадково метнув її у бік курсантів. Олександр миттєво відреагував і схопив гранату. Вона розірвалася прямо у його руках, але життя щонайменше п’ятнадцяти людей було врятованим. Лише дивом Сашко лишився живим, але повністю втратив зір, а його тіло зберігає близько сотні осколків. Але це не заважає йому зараз вести активний спосіб життя, брати участь у міжнародних спортивних змаганнях, продовжувати освіту та бути гарним чоловіком для своєї дружини. Також Олександр вступив до Університету, де вивчає військову історію.  Усе це та багато іншого Олександр Попруженко розповів першокурсникам Інституту журналістики на зустрічі.

Студенти були глибоко вражені історією Олександра. Більше про подію у відео-ролику від  НВМ "АстудіЯ" та за посиланням