Зустріч ректора та проректорів з завідувачами кафедр

zuztrich iz zaviduvachamy 01

12 лютого 2019 р. відбулася зустріч ректора та проректорів з завідувачами кафедр та директором Інституту журналістики.

Під час зустрічей обговорювалися актуальні питання діяльності кафедр щодо забезпечення якості освіти, співпраці з зарубіжними партнерами, здійснення наукових досліджень, створення та використання електронних навчальних курсів. В обговоренні взяли участь представники Інституту: заступник директора Інституту з науково-методичної та навчальної роботи Росінська О.А., завідувач кафедри видавничої справи та редагування Масімова Л.Г., завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології Воскобойнікова-Гузєва О.В., завідувач кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Новохатько Л.М. та директор Інституту журналістики Горбенко Г.В.

zuztrich iz zaviduvachamy 02  zuztrich iz zaviduvachamy 01