Навігатор: від мрії до результату

У четвер, 6 грудня, з нагоди дня народження Київського Університету імені Бориса Грінченка у головному корпусі відбулась трансформаційна коучингова гра "Навігатор: від мрії до результату".

Трансформаційна гра – це певний мікс групової психотерапії, елементів коучингу та гри, з додаванням концептуальної складової. Вона орієнтована на роботу з особистими запитами учасників, і спрямована на знаходження оптимальних рішень та подолання особистісних криз та складних ситуацій, а також на досягнення персональних цілей учасників.

Гру провела доцент кафедри методики мов та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат психологічних наук Мерзлякова Олена Леонідівна.
У рамках заходу викладачі та студенти університету мали змогу усвідомити і зрозуміти свої життєві та кар'єрні цілі, бажання і можливості, а також засоби і шляхи їх реалізації.

Анна Шевченко