Воркшоп із лідерства з нагоди Дня Університету

6 грудня 2018 року в рамках відзначення 155-річчя Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено серію майстер-класів та воркшопів. Структурні підрозділи університету підготували заходи, які можна було обрати відповідно до своїх уподобань. Факультет інформаційних технологій та управління запропонував воркшоп на тему «Лідерство під мікроскопом: основи ефективної взаємодії».

Тренерами стали Білошицька Анастасія Сергіївна та Калюжна Ірина, наукові співробітники ННЦ культури лідерства. Майстер-клас розпочався теоретичною частиною – учасників ознайомили з поняттям «лідерства», пояснили принципи взаємодії у команді. Потім тренери запропонували застосувати отримані знання на практиці, обравши креативні методи. Наприкінці воркшопу учасники та викладачі поділилися враженнями, підтвердивши думку про те, що такий формат відзначення Дня Університету, введений минулого року, є цікавим для грінченківської родини.

Вронська Юлія