Майстер-клас «Країна гідності: адвокація прав молоді за рекомендаціями Ради Європи»

6 грудня з нагоди Дня університету пройшов майстер-клас на тему: «Країна гідності: адвокація прав молоді за рекомендаціями Ради Європи». Викладачі Інституту людини КУБГ Попова Альона Олексіївна і Лях Тетяна Леонідівна провели пізнавальну гру«Країна гідності» та ознайомили молодь з новим терміном для нашої країни – «молодіжна робота». Доступно пояснили, для чого існує молодіжна робота, а також представили літературу, створену Радою Європи, яка допоможе молоді розширити свої можливості.

У грі «Країна гідності» студенти мали змогу приміряти на себе роль парламентарів та вступити у палку дискусію, щоб відстояти свої запропоновані закони. Ця гра спрямована на розвиток лідерських якостей молоді, надихає на створення власних проектів, піднімає тему соціальної політики та прав людини.

Майстер-клас Попової Альони Олексіївни і Лях Тетяни Леонідівни не змусив нікого сумувати, усі студенти активно брали участь у диспуті, отримали цікавий досвід та залишилися задоволеними вибором даного заходу.

Вікторія Мостова