Погомоніли про Грінченка

04

Сьогодні, 6 грудня, у Київський університет імені Бориса Грінченка відзначає День університету. З нагоди свята у виші відбулися ворк-шопи та майстер-класи від кожного зі структурних підрозділів.

Спікером майстер-класу «Дослідження, присвячені науковій, літературній та видавничій діяльності Бориса Грінченка» була Макарова Марія Володимирівна – доцент кафедри бібліотекознавства та інформології. Марія Володимирівна розповіла присутнім студентам та викладачам про дослідження творчої спадщини Бориса Дмитровича, персональні бібліографічні покажчики, присвячені Б. Грінченкові, які готують бібліотеки України. «Найвагомішим доробком у висвітлені бібліографії Бориса Грінченка є покажчик «Борис Грінченко документи і матеріали з фондів Інституту рукопису НАН України». Випуск 1. Віршові твори, упорядником якого є знаний в Україні бібліограф, дослідник особового архіву Бориса Грінченка Н.М. Зубкова», − зауважила вона.

Кшишинська Дарина

01