«Грінченківська декада» продовжилась майстер-класами

7 грудня відбувся пізнавальний майстер-клас «Аргументативна риторика», який змогли відвідати всі охочі. Провела його кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Олена Доценко.

Вона розповіла про мистецтво організації та проведення дискусії, формулювання логічних та емоційних аргументів, добір вербальних та невербальних засобів переконання. Влучно наводились приклади з  реальними людьми.

Для успішного переконання опонента тренер радить використовувати цифри, факти, речові докази та життєві спостереження. Такі аргументи завжди ефективні.

У кінці лекції учасники мали нагоду застосувати ці знання під час гри, мета якої полягала в закріпленні нових навичок. Дві команди добирали аргументи та контраргументи на тему: «Людині потрібно пити багато води кожного дня».

У результаті вийшла справжня дискусія. Учасники на практиці довели, що дійсно засвоїли методи аргументації.

Іванчук Наталія

Іванко Наталія