Феменістки перемогли на Грінченківській декаді

DSC 4945

Команда «Феменістки» перемогла в інтелектуальній грі-батлі «Grinchenkofamily: Girls vs. Boys», що відбулася 8 грудня за сприяння Наукового товариства факультету права та міжнародних відносин.

«Ми хотіли поєднати розумову працю й розваги. Саме для цього до інтелектуальних завдань ми додали суперництво між хлопцями та дівчатами, адже це вічне питання, хто розумніший, чоловіки чи жінки?» – коментує організаторка заходу, голова Наукового товариства ФПМВ Олександра Гондюл.

Між собою змагалися 4 команди по 5 осіб: 2 чоловічі («Остап Вишня», «Чуваки») та 2 жіночі («Феміністки», «Пушка»).

Звання найкращих учасники виборювали у семи конкурсах: «Інтелектуальний», «Конкурс капітанів», «Розшифруй абревіатуру», «Склади власного вірша», «Як говорить статистика», «Створення міні-вистави за віршем Грінченка» та заключний «Вгадай мелодію».

У процесі гри командам довелося показувати міні-вистави під декламування віршів, вгадувати назви пісень по жестах, складати міні-поезії з двох слів, відповідати на статистичні питання. На конкурсі капітанів учасники розповідали про студентське життя за алгоритмом Цицерона – «хто? – що? –де? – чим? – навіщо? – коли?».

У підсумку жіночі команди обіграли чоловічі.

Фінальний розподіл:

1 місце – «Феміністки».

2 місце – «Пушка».

3 місце – «Остап Вишня».

4 місце – «Чуваки».

«Я в захваті, мені все сподобалось, весела атмосфера і також те, що ми працювали в команді. Це згуртовує нас, тим паче ми з різних спеціальностей, а такі конкурси урізноманітнюють наші сірі будні», – ділиться враженнями Юлія Власенко, команда «Феменістки».

«Гра сподобалась, дуже вміло організовано. Хоч ми і не перемогли, проте було цікаво, весело і захоплююче», говорить Сергій Гаргун, команда «Чуваки».

«Жага до перемоги з’являється в процесі гри – і дає певний стимул для кращого виконання поставлених завдань. Ми отримали позитивні емоції від конкурсу, а особливо від перемоги дівчат над хлопцями», не стримує емоцій Ірина Павлюк, команда «Феменістки».

«Емоції просто зашкалювали, було весело, незвично, творчо, ми дали змогу ще більше розкрити потенціал студентів. Переможцями стали дівчата, але насправді, тут перемогла уся Грінченківська родина, бо студенти об’єднались між собою і створювали щось класне та цікаве, ще й інтелектуальні ігри допомогли трішки «розшевелити мізки». Найважливішим призом був хороший настрій після гри. І звісно, ми попіклувались, щоб усі учасники отримали солодощі», – підсумовує Олександра Гондюл.

Анастасія Норіцина, Діана Трихліб, Олена Власюк,

Марина Стельмах, Діана Юшковець