Студенти видали буклет, присвячений Грінченку

IMG 3451

Студенти факультету права та міжнародних відносин 7 грудня презентували буклет “Цікаво знати”, присвячений Борису Грінченку.

“Мета нашого видання – інформування і зацікавлення студентів цікавими подіями чи постатями”, – прокоментувала випуск буклету його редактор, голова Наукового товариства Гондюл Олександра.

У буклеті опублікована біографія письменника та його вірші, перекладені студентами англійською мовою. За словами Олександри, саме авторські переклади стали найцікавішою частиною підготовки випуску.

«Насправді, це просто хороша можливість продемонструвати, що Наукове товариство займається не сухою наукою, а намагається розширювати її формат і зацікавлювати інших певною творчістю в рамках науки».

Це вже другий випуск рубрики “Цікаво знати”: перший буклет був приурочений до Дня Іспанії, що проходив на Факультеті права та міжнародних відносин 18 жовтня цього року.

Софія Лукашова