Лірика Грінченка прозвучала у віршах та піснях

лірика

Студенти Інституту філології організували читання ліричної поезії Бориса Грінченка. Захід відбувся за підтримки кафедри української літератури й компаративістики 6 грудня 2016 року.

«Мета заходу – розкрити Бориса Дмитровича з іншого боку. Адже він – не лише науковець, а й ліричний поет. Мене його поезії надихають на роботу, дають наснагу! Я навмисно взяла інтимну лірику — вірші про кохання , щоб ви побачили іншого Грінченка,» – коментує доктор педагогічних наук, доцент Наталія Богданець-Білоскаленко.

Усі охочі мали змогу прочитати ліричні вірші автора. Студенти декламували вірші про природу та кохання, поезії присвячені дружині та матері.

Найбільше прозвучало віршів із циклу «Весняні сонети».

«Я справді обожнюю весну, саме тому обрала цю його поезію, вона наскрізно сонячна й радісна. Хотілося принести трошки тепла в нашу холодну зимову пору», – розповідає декламаторка віршу «Весна іде» Аліна Задорожня.

У заході брали участь не лише студенти, а й випускники. Пісню «Матері» на слова Бориса Грінченка виконав випускник Інституту мистецтв Олександр Колоколов.

«Я не пошкодувала, що відвідала цей захід, тому що отримала естетичне задоволення від поезій. Приємно було послухати вірші, які декламували дівчата та пані викладачка», - ділилася враженнями студентка другого курсу Тетяна Лукомець.

Нагадаємо, що 7 грудня в Інституті філології відбудеться студентський колоквіум «Цікаве літературознавство: перезавантаження»

Олександра Базалук, Дана Маслюк, Рєзнік Аліна

Фото: Тетяни Бебко, Олександри Базалук, Анастасії Приходько