Університетський коледж запрошує поринути в осінь

c97zlLUu3cc

Авторське бачення осені відтворили студенти університетського  коледжу у своїх картинах, що представлені на виставці  «Грінченківська осінь».

«На цю виставку нас надихнула творчість дітей, які із задоволенням презентують свої роботи, у яких є бажання проявити себе, розвиватися», – зазначили організатори виставки, викладачі рисунку та живопису Микола Вовченко та Антоніна Адамчук.

У кожного студента своє розуміння теми виставки. Дехто вирішив надихнутися творчістю Бориса Грінченка і, за мотивом вірша «Ластівка», створив скульптуру «Ластівка прилетіла» із пластиліну.

Інші пов’язують свої роботи із рідним коледжем, який носить ім’я Бориса Грінченка.

«Коледж – то маяк посеред моря, який дає промінь знань, світла та науки. Але я вирішила замінити морські кольори, і подати картину більш осінніми барвами» – розповідає третьокурсниця Людмила Саченко.

Вражають роботи і студентки 2-го курсу Олени Бондаренко.

«На образ цієї осінньої дівчини мене надихнув перегляд різноманітних фотокарток. Вона щось пише, можливо поезію, яка народжується завдяки осінньому парку» – говорить про одну зі своїх робіт авторка.

А ще в експозиції представлено осінні пейзажі та натюрморти.

Нагадаємо, що в університетському коледжі вже тривають виставки «Авторська буквиця» та «Київ Бориса Грінченка в ретроспективі років».

Анастасія Литвиненко, Катерина Треножкіна

Грінченківська осінь