Днем вдячності ознаменували відкриття Грінченківської декади

День вдячності1

Концерт на честь Дня вдячності пройшов в актовій залі головного корпусу  Університету Грінченка 1 грудня 2016 р. Захід дав початок Грінченківській декаді-2016.

«Щиро дякую нашим гостям, друзям, партнерам за те що вони є, за їх співпрацю з нами та реалізацію спільних проектів. Дякую всім студентам і викладачам мого університету за те, що вони мають грінченківський дух і великі успіхи. Дякую владі міста Києва за розвиток Університету Грінченка – це дійсно інвестиція у розвиток України»,  сказав ректор Віктор Огнев’юк, вітаючи партнерів та гостей Університету із Днем вдячності.

Такий захід проходить в Університеті вперше. Його організували задля того, щоб вшанувати партнерів й друзів, які допомагають Університету ставати кращим.

«Ми запросили гостей, які підтримують наш Університет в реалізації місії: служити людині, громаді, суспільству. Ми висловлюємо слова подяки нашим друзям, партнерам, всім хто допомагає нашому Університету»,  розповідає ведучий Олександр Кантур

Подяки від Університету вручали зарубіжним  та вітчизняним партнерам за сприяння розвитку наукового потенціалу університетської спільноти, поглиблення знань студентів, аспірантів закладу. На знак вдячності гостям також дарували музичні та хореографічні номери від студентів та викладачів вишу.

Це свято дало початок багатьом заходам у рамках  вже традиційної Грінченківської декади, яка присвячена Дню народження Бориса Грінченка та Дню Університету.

Текст: Тетяна Пятенко,  Ксенія Коцан

День вдячності