Грінченківська графіка модерну

grafika 16 грудня в Університетському коледжі відбувся майстер-клас «Пластика модерну в графічних розчерках» для студентів-дизайнерів. Модераторами заходу виступили викладачі Олена Казіміренко та Юлія Шеменьова.

Під час занять студенти окреслили історію розвитку модерну в архітектурі, живописі та графіці. Присутні дізналися, як цей мистецький напрям називають в інших країнах і розглянули роботи його представників – Антоніо Гауді, Густава Клімта та Луї Тіффані.

Олена Казіміренко запропонувала майстер-клас. Студенти отримали необхідні матеріали – пера й чорнила – та взялися до роботи. Перед ними постало завдання − зобразити слово «коледж» або його символіку в традиціях модерну. Охочі могли виводити власне ім’я і грати зі шрифтами.Викладачка показала на дошці, яким чином літери обрамляють одна одну та накреслила «скелети» деяких букв.

Студенти обережно виводили перами геометричні, проте водночас плавні лінії, а викладачі консультували і допомагали.

Панова Марія