Календар подій

Фестиваль науки – 2024: Науковий воркшоп «Мистецтво створення ефективної стендової доповіді»

D:UsersadmDesktopФестиваль науки 2024-003.png

Дата: 23 травня 2024 року

Час: 11:50

Формат проведення: дистанційно (платформа Zoom).

Цільова аудиторія: студенти, аспіранти, молоді вчені.

Реєстрація: для участі у заході необхідно до 16:00 год. 22 травня зареєструватися.

Спікер: Нетреба Маргарита Миколаївна, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Під час воркшопу учасники розглянуть основні аспекти мистецтва створення стендових доповідей (постерних презентацій, стендап-презентацій) та отримають практичні поради  щодо створення власних стендових доповідей для наукових конференції, конгресів, форумів.