Календар подій

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАУКИ – 2023: Онлайн-круглий стіл «Академічна доброчесність і виклики науки у кризових ситуаціях: український досвід та європейські практики»

photo 2023 11 06 13 40 11До ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ НАУКИ – 2023 кафедра журналістики та нових медіа Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує взяти участь у онлайн-круглому столі «Академічна доброчесність і виклики науки у кризових ситуаціях: український досвід та європейські практики».

Дата: 09 листопада 2023 року
Час: 15.20 год.

Формат проведення: дистанційно (платформа Google Meet)

Цільова аудиторія: науково-педагогічні, наукові, педагогічні працівники,здобувачі вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Реєстрація: до 08 листопада за посиланням

Покликання на круглий стіл

Спікери: Ольга Мітчук, професор кафедри журналістики та нових медіа Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка