Зустріч з успішною випускницею

Кириленко постНа Факультеті журналістики пройде зустріч з успішною випускницею кафедри медіапродюсування та видавничої справи Анастасією Кириленко.

Анастасія Кириленко – піарниця, засновниця та очільниця PR-редакції «kirilllenka». Команда Анастасії співпрацює з провідними ЗМІ та бізнес-спільнотами: Forbes, Big Money, РБК, Vogue, Elle, Українська правда, DOU, AIN, Young Business Club, BOARD тощо.

Має досвід співпраці з понад 35 клієнтами, серед яких: Коля Сєрга, Вадим Синьогін, Нік Нагаткін, Артур Лупашко, Олександр Слобоженко, Олександр Волошин тощо. Крім того, вона з колегами створила власну систему просування клієнтів у TikTok, за допомогою якої вдалось зібрати за рік більше 1 мільярда цільових переглядів?

Дата: 11 жовтня 2023
Час: 13:40