Календар подій

Запрошуємо на перегляд документального фільму "Барс. Незакінчена справа" з режисеркою Марією Яремчук

lfi 1Марія Яремчук - незалежна режисерка, продюсерка, журналістка, тренерка і громадська активістка у сфері культури.

2014 році після початку бойових дій на Сході України змінила вектор кар’єри і почала займатися військовою журналістикою. За час роботи долучилася до створення майже 300 відеороликів військової тематики, написала кілька десятків журналістських матеріалів, проводила інформаційні онлайн та офлайн кампанії.

З 2016 року як режисерка працює у сфері створення документального кіно.

Більше про режисерку

Стрічку “Барс. Незакінчена справа” присвячено учаснику національно-визвольної війни з російськими загарбниками Народному герою України добровольцю Валерію Красняну (позивний “Барс”), який почав свою війну на Донеччині у 2014 році, а закінчив – на Харківщині у 2023-му, навічно вписавши своє ім’я в пантеон нових українських героїв. Глядач побачить “Барса” з трьох різних ракурсів: яким його пам’ятають рідні, яким він залишиться у пам’яті земляків і друзів та бойових побратимів. Ці ракурси дають можливість зрозуміти об’ємну, багатогранну постать Валерія Красняна, дізнатися про його життєві погляди і принципи, поринути у протиріччя його натури, захопитись воїнським духом, віддати у повній мірі данину його подвигу. Розповіді про Барса створюють унікальну добірку живих історій, які, дивовижно переплітаючись, вимальовують глядачеві істинний портрет героя.

Коли: 11 жовтня о 18:20 год

Де: Університет Грінченка (вул. Левка Лукʼяненка, 13Б, 120 ауд. - АстудіЯ)

Формат: онлайн та офлайн (обмежена кількість учасників).

Реєстрація (обовʼязкова)