ДО ОБГОВОРЕННЯ: Місія та цінності Університету Грінченка

Шановні колеги та студенти!

На обговорення Конференції трудового колективу 30 січня 2018 р. будуть винесені питання коригування місії та цінностей Університету.

Зараз Місія звучить так: «Сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству». Але, як правило, ми всюди користуємося винятково її скороченою версією: «Служити людині, громаді, суспільству». Отже, чи прийнятним буде для колективу та студентів офіційно затвердити варіант «Служити людині, громаді, суспільству» як Місію Університету?

Також просимо поміркувати, чи є необхідність оновлення базових цінностей Університету (Людина, Громада, Довіра, Духовність, Лідерство-служіння, Відповідальність, Професіоналізм, Громадянська ідентичність).

Чекаємо на Ваші міркування та пропозиції до 28 січня 2018 р. на е-адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Бондарева Олена Євгенівна).