Здійснюється набір до міжнародної сертифікатної програми «Комунікаційна безпека»

10 лютого 2018 року в грінченківських стінах розпочинає свою роботу міжнародний сертифікатний тренінг-курс «Комунікаційна безпека», ініційований кафедрой  реклами та зв’язків з громадськості Інституту журналістики. Ключова мета програми - створення практичних навичок протидії різноманітним деструктивним впливам на особистісному, корпоративному та державному рівнях.

Протягом 2,5 місяців 10 спікерів з Ізраїлю, Естонії та України працюватимуть із учасниками програми за такими напрямами, як: кризова комунікація, інформаційно-психологічні операції та кризова психологія. Знання з протидії інформаційним війнам, захисту від маніпуляцій,  щодо специфіки роботи з інформацією в умовах військових дій,  психоемоційної регуляції та персональної стресовитривалості допоможуть слухачам стати більш стійкими до інформаційних загроз в повсякденному житті.

Тривалість – (10 лютого 2018 – 21 квітня 2018), 10 занять (80 год.) з 10.00 до 15.00-15.20 (день проведення - субота).

Запис до групи здійснюється за тел. 0956787455 до 15 січня 2018.