Відкрита гостьова лекція лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Костенко Леоніда Йосиповича

13 квітня 2017 р. о 15:20  кафедра бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики запрошує студентів бакалаврату та магістратури на відкриту гостьову лекцію лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувач відділу бібліометрії та наукометрії Служби інформаційно-аналітичного забезпечення Національної бібліотеки України імені В. І.  Вернадського Костенко Леоніда Йосиповича – «Київський університет імені Бориса Грінченка у вимірах наукометрії та бібліометрії», яка відбудеться в межах курсу «Наукометрія» для студентів-магістрів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Аудиторія за розкладом.