Участь членів Наукового товариства ІЖ у засіданні наукового гуртка «Інтерактив», 14.11.2018

14 листопада об 12:30 розпочалось засідання наукового гуртка «Інтерактив» організатором якого є І.Ю. Афанасьєв - доц. кафедри реклами та зв’язків з громадськістю. Зустріч дала змогу членам Наукового товариства ІЖ зорієнтуватися у напрямках їх діяльності, а також зв’ясувати про ключові напрямки співпраці та можливості, якими можуть скористатися учасники гуртка «Інтерактив»:

• публікації в книгах та наукових журналах;
  • самостійний вибір тeми дослідження;
  • робота в команді або ж індивідуафльно;
  • дeвідeнти за активну участь в житті товариства;
  • нові знайомства з талановитими людьми, що прагнуть до розвитку.

Студенти залишилися задоволеними від заходу, під час його проведення тезисно занотовували особливості та нюанси, які могли б бути їм цікавими. Наприкінці засідання члени Наукового товариства ІЖ могли за бажанням записатися до гуртка – цією пропозицією скористалося доволі багато відвідувачів зустрічі!

interaktyv 01  interaktyv 02