Вокршоп «Курсова робота як перше джерело натхнення»

30 листопада 2016 р. Голова Наукового товариства Інституту журналістики, Цюра Маргарита Анатоліївна, провела воркшоп «Курсова робота як перше джерело натхнення» для студентів ІІ курсу.
Воркшоп складався з двох частин, першою якою була теорія написання курсової роботи, а другою – виконання практичних завдань студентами.
Студенти також мали змогу задати різні питання, що їх цікавили, стосовно курсової роботи та її оформлення. На заході побували Заступник директора Інституту журналістики з навчально-виробничих питань, Поліщук Тетяна Ігорівна. Відповідала на запитання студентів та уточняла певні моменти Завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології, професор, Воскобойнікова-Гузєва Олена Вікторівна.

nauka nasait 08  nauka nasait 09