Члени Наукового товариства Університету Грінченка організували та провели інтелектуальний квест “Київ – моя столиця”

5 листопада команда Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету провела загальноуніверситетський інтелектуальний квест “Київ – моя столиця”,

у якому взяли участь представники всіх структурних підрозділів.

Команди зібралися на Майдані Незалежності і отримали завдання для проходження маршруту, який складався із шести етапів:

1. Михайлівський Золотоверхий собор.

2. Фунікулер.

3. Музей історії України.

4. Пейзажна алея.

5. Андріївська церква.

6. Дім Булгакова.

За результатами всіх етапів, найкраще проявила себе команда Факультету права та міжнародних відносин, яка здобула перше місце та головний приз – кубок переможця квесту “Київ – моя столиця” 2016 року. Друге місце виборола команда Інституту мистецтв, а третю сходинку посіла команда Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту. Всі учасники квесту були нагороджені грамотами.

Після завершення заходу у сквері Петра Сагайдачного відбувся флешмоб “Україна Єдина!”