Команда Наукового товариства ІЖ звітувала про роботу у 2020–2021 н.р. та відбулися перевибори голови, заступника й секретаря

NT IZH

16 вересня команда НТ ІЖ під час онлайн-зустрічі звітувала про роботу та реалізовані проєкти протягом 2020–2021 навчального року.

На звіті, окрім членів Наукового товариства ІЖ, були присутні студенти першого курсу, аби детальніше ознайомитися із діяльністю Наукового товариства. Після звіту на зібранні членів Наукового товариства відбулися вибори нової команди. На посаду голови Наукового товариства ІЖ претендували 3 особи: Бутенко Ксенія Віталіївна, студентка I курсу освітньої програми «Міжнародна журналістика»; Валько Ірина Володимирівна, студентка II курсу освітньої програми «Видавнича справа та редагування»; Кустинська Валерія Олегівна, студентка I курсу освітньої програми «Міжнародна журналістика».

За результатами виборів новообраною головою стала Бутенко Ксенія Віталіївна, заступником голови – Валько Ірина Володимирівна, а новим секретарем – Кустинська Валерія Олегівна.