5 лютого 2021 року відбулося п’яте засідання Наукового товариства Інституту журналістики

0502 nt

На засіданні були присутні голова НТ ІЖ Скирта Дар’я, заступниця голови Заіка Вікторія, секретарка НТ ІЖ Мельниченко Анна, а також активні члени НТ ІЖ Зайков Ярослав та Буркало Анна. Ярослав та Анна допомагали у організації наукового онлайн-квесту “ІЖмедіа у пошуках сенсу”.

За порядком денним розглядались наступні питання:

1. Підготовка наукового онлайн-квесту “ІЖмедіа у пошуках сенсу”:

• етап підготовки 9-ти повідомлень,
  • виявлення головних аспектів у підготовці повідомлення-анонсу,
  • аналіз кількості зареєстрованих осіб,
  • окреслення методів поширення інформації про квест.

2. Затвердження кінофільмів на проєкт “Документальне кіно у персоналіях науковців”.

3. Підготовка науково-популярних публікацій до знаменних і пам’ятних дат у березні 2021р.

4. Обговорення етапів підготовки гостьової лекції, запланованої на березень 2021 р.: головні завдання, методи реалізації.

5. Оголошення конкурсу на набір команди серед студентів ІЖ до проєкту “Київ - наукова Мекка”: підготовка повідомлення.

6. Додаткові питання.