15 січня 2021 року відбулося четверте засідання команди Наукового товариства Інституту журналістики

На зустрічі були присутні голова Наукового товариства ІЖ Скирта Дар`я, заступник голови Заіка Вікторія та секретар Наукового товариства Інституту журналістики Мельниченко Анна.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

1. Перегляд затверджених святкових дат: доповнення, ідеї у реалізації, розробка концепцій.

2. Затвердження концепції відеороликів та форматів тексту до проєкту «Київ - наукова Мекка”.

3. Початок підготовки конкурсу на набір команди серед студентів ІЖ до проєкту «Київ - наукова Мекка»: затвердження кількості учасників, розробка конкурсної основи.

4. Організаційні питання стосовно проєктів: «Документальне кіно у персоналіях науковців»; Науковий онлайн-квест «ІЖ медіа у пошуках сенсу».

5. Додаткові питання.

Підсумками проведеного засідання було затвердження вектору роботи Наукового товариства Інституту журналістики протягом січня-лютого, а саме організація наукового онлайн-квесту «ІЖ медіа у пошуках сенсу» та плідна робота над проєктом «Київ - наукова Мекка».