Онлайн-квест «ІЖмедіа у пошуках сенсу»

ijsens

​​Знудилися просто сидіти на дистанційному навчанні? Наукове товариство Інституту журналістики презентує онлайн-квест, у якому будь-хто може взяти участь! Головне — мати доступ до інтернету.

Буде не просто захопливо, а й корисно: новітній медіасвіт, фейки. Бажаєш покращити свій рівень цифрової грамотності та стати переможцем квесту? Встигни зареєструватися до 9 лютого.

Онлайн-квест «ІЖмедіа у пошуках сенсу» — це освітньо-розважальна наукова гра-змагання, яка допоможе усім охочим поглибити свої інтелектуальні знання медіасфери, отримати круті сертифікати.

Дата проведення – 11 лютого 2021 р.

Про що ви дізнаєтесь?
- Як уникнути фейків та маніпуляцій у традиційних та нових медіа в режимі реального часу.
- Медіазнавство та наукова діяльність як обов’язкова навичка універсального журналіста.
- Лексико-термінологічна обізнаність майбутнього фахівця.

Умови участі:
- Реєстрація до 9 лютого 2021 р.
- Учасники повинні мати відкриту сторінку в Instagram, інакше їхній результат не зафіксується.
- Бажано оформити підписки на сторінки в Instagram, Facebook та Теlegram.

Що ж там буде?
У соціальних мережах НТ ІЖ будуть публікуватись корисні дописи, серед яких будуть виділені слова, що у правильній послідовності складуть зашифрований вислів. Аби правильно скласти вислів, учасники переходять за підказками у наступну соціальну мережу, збираючи виділені слова. Наприкінці учасники мають скласти повноцінний вираз, дібрати слово, що описує складений вираз та опублікувати слово + вислів у своїй розповіді Instagram.

Слідкуйте за новинами від Наукового товариства ІЖ та пірнайте у науковий світ разом з нами!