29 жовтня 2020 року відбулося перше засідання оновленої адміністрації НТ ІЖ

На засіданні були присутні голова, заступник голови та секретар Наукового товариства Інституту журналістики.

1. Святкування “Міжнародного Дня науки” — дата; ідеї; реалізація.

2. Оформлення оновленого складу НТ — фотозустріч; новий стиль; реалізація.

3. Затвердження святкових дат на листопад-грудень 2020 року.

4. Організація «Круглого столу» до обраних дат — опис концепції; методи реалізації; дата початку+дата дедлайну.

5. Створення наукових квестів — опис концепції; початкові макети.

6. Прогнозування лекцій — приблизне обрання лекторів; методи реалізації.

7*. Обговорення нереалізованих проєктів НТ за 2019-2020 роки.

8. Додаткові питання.

*До питання 7:

Проєкти та конкурси НТ ІЖ:

Назва: “Show, don’t tell”

Мета: навчити студентів писати англійською мовою наукові тексти та редагувати їх.

Викладач: доцент кафедри видавничої справи О. В. Харченко

Назва: “Київ - наукова Мекка”

Мета: популяризувати серед студентів наукові місця Києва, підготувати серію журналістських репортажів або заміток про науковий Київ очима студентів .

Зміст: студенти протягом 1 семестру збирають інформацію про наукові установи готують репортаж або замітку Забезпечують відповідною кількість фотографіями (за відсутності наявних у загальному доступі, власними). Наукову установу обирає сам студент. Найкращі репортажі та замітки буде розміщено на сайті ІЖ у спеціальній рубриці в розділі “Наукове товариство...”.