Науково-практичний онлайн- семінар «Сучасне медіазнавство: европейський досвід теорії і практики в Україні», 21.05.2020

21 травня відбувся науково-практичний онлайн-семінар «Сучасне медіазнавство: европейський досвід теорії і практики в Україні», учасників якого привітала директор Інституту журналістики канд. пед. наук Г. Горбенко.

У форматі презентацій обговорювалися проблеми: «Медіазнавчі студії в науковому та освітньому дискурсах» (докт. філол. наук В. Іващенко), «Формування цифрової та медіакомпетентностей у професійній підготовці бакалаврів і магістрів» (докт. наук із соц. комунікацій О. Воскобойнікова-Гузєва, канд. наук із соц. комунікацій Л. Масімова), «Медіаобраз як ментальний стереотип маніпулятивного впливу» (канд. філол. наук О. Росінська), «Бібліотечна журналістика: медіапрактики в навчальному процесі» (ст. викладач кафудри бібліотекознавства та інформології Т. Поліщук), «Медіаплатформи комунікативної взаємодії» (канд. філол. наук А. Досенко). У дискусіях узяли участь викладачі Інституту журналістики. На семінарі обговорити також: результати моніторингу реалізації актуальних досліджень Інституту журналістики, нові дослідницькі напрями, подальші етапи та принципи роботи над е-словником основних понять медіазнавства, підготовку до Міжнародної науково-практичної конференції «Медіазнавчі студії в європейському діалозі: освітній та науковий дискурси» (Г. Горбенко, В. Іващенко, Я. Фруктова, В. Сошинська, М. Александрович, І. Афансьєв).

chronika 13    chronika 14     chronika 15

chronika 16    chronika 17     chronika 18