Міжнародний форум фахівців з інформаційної безпеки «Інформаційна безпека: актуальні тренди 2020-2021»

vypusk

VII-й щорічний Міжнародний форум фахівців з інформаційної безпеки "Інформаційна безпека: актуальні тренди 2020-2021" відбувся 4 грудня 2021 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Організатор заходу - Інститут журналістики.

Дата: 04 грудня 2021 року
Контактна особа: Курбан Олександр Васильович (Кафедра реклами та зв'язків з громадськістю Інститут журналістики)

На Форумі підбили підсумки 2020-2021 років та проаналізували тенденції розвитку інформаційних безпекових технологій за напрямками: цифрові, гуманітарні та психотехнологій. Основний акцент робився на використанні інформаційних безпекових технологій у геополітичній сфері.

Сторінка Facebook