(044) 485-21-19

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Події кафедри міжнародної журналістики

06.05.2024 10.39.02 REC3 травня 2024 року відбулася гостьова лекція Єлени Юришич, професора з комунікацій Сплітського Університету, на тему "Сучасна журналістика: приклад Хорватії" ("Comteporary journalism: case of Croatia").

zustrich studentiv i vykl zhur z i poslom derzhavy yaponiia v ukraini0000619 квітня до стін Київського столичного університету завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Японія в Україні Мацуда Кунінорі. До зустрічі мали змогу долучитися й викладачі та студенти Факультету журналістики. Під час події було оголошено про передачу друкованих видань і підручників із Японії бібліотеці нашого університету. Також Мацуда Кунінорі прочитав лекцію на тему російсько-японської війни (1904-1905 рр), долучився до обговорення різних питань з учасниками заходу та провів зв’язок із теперішніми подіями в Україні.

DSC0044526 березня 2024 року Джеймс МАРСОН, керівник кореспондентського бюро в Україні всесвітньо відомої газети «Волл стріт джорнал» (The Wall Street Journal) зустрівся зі студентами, що вивчають міжнародну журналістику у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка (здобувачі освітніх програм «Міжнародна журналістика» і «Міжнародні медіа та цифрові комунікації»). Разом з іноземним гостем поділитися досвідом прийшла фрілансер бюро «Волл стріт джорнал» Оксана Гриценко.