Події Медіашколи Грінченка

2t ms 1На цьому тижні наші учасники програми «Сучасні медіакомунікації: від теорії до практики» разом з тренером Яною Чепурновою вивчали основи копірайтингу: види контенту і їх специфіка, креативні техніки написання текстів, а на завершення – лайфхаки для копірайтерів з власного досвіду спікера. Також наші слухачі мали нагоду з перших вуст дізнатися як знімаються журналістські розслідування і що насправді відбувається по той бік камери. Журналістка Анастасія Норіцина на власних кейсах пояснила специфіку створення журналістських розслідувань: від задуму і формулювання теми зйомок до підготовки ефірної версії сюжетів.

21 ms 1Черговий сезон Медіашколи Університету Грінченка відкрито! Цього року успішно стартували 3 сертифікатні програми, на які зареєструвалися понад 440 учасників з 14 областей України (Львівська, Донецька, Київська, Закарпатська, Харківська, Запорізька, Івано-Франківська, Сумська, Вінницька, Чернігівська, Волинська, Тернопільська, Полтавська, Дніпропетровська) та з-за кордону, зокрема з таких міст: Лімбажі, Салдус, Лієпая, Рига, Вентспілс, Вільнюс, Краків.

ms 23Медіашкола Університету Грінченка постійно вдосконалюється та розвивається, реагуючи на нові виклики часу. Медіаграмотність – це одна з найважливіших навичок сьогодення для всіх верств населення. Тому цього року стати слухачами Медіашколи Університету Грінченка мали можливість не лише старшокласники, а й студенти.