Події кафедри журналістики та нових медіа

438088379 406653438877947 4681237977730420881 nРадіємо, що ми разом врятували Єнотика з пропагандистського полону й чекаємо нових зустрічей на іграх “НотаЄнота”!
Як відбувалась наша перша інтелектуальна гра “НотаЄнота” на тему фейків, присвячених Чорнобилю та радіації? Найкраще це покажуть фотографії.
Під час гри ми вчилися не лише прокачувати критичне мислення, а й розвивали вміння роботи в команді.

zustrich studentiv z providnymy inozemnymy zhurnalistamy00002Досвід – це те, що будує кожну людину.
Проживаючи роки свого життя, ми постійно сприймаємо щось нове, робимо помилки та перемагаємо. А на основі цього навчаємось та створюємо фундамент досвіду на якому і стоїть основа будинку життя.
Не менш важливим є досвід інших людей. Ми постійно знаходимося в колі соціуму, бачимо його поведінку, емоції, а головне – знання. Переймаючи все це, ми можемо зробити себе міцнішими, стійкішими, а головне – розумнішими.
Цією порадою скористалися студенти Факультету журналістики Університету Грінченка, які доєдналися до онлайн-івенту 28 березня 2024 року присвяченому роботі іноземних журналістів в Україні від медіа «Рубрика».

26.03.2024 09.11.19 RECУ межах Шевченківського березня відбулася гостьова онлайн-лекція відомої літературознавиці Лілії Ожоган.

14 березня 2024 р. Лілія Ожоган виступила перед студентами-журналістами першого курсу, група ЖУРб12340д. Тема лекції – «Велике щастя бути вольним чоловіком…» (Шевченкове осягнення свободи). Лекторка по-новому розкрила образ Тараса Шевченка, національного поета.

З 15 січня по 3 лютого 2024 року професор кафедри Георгієвська В. та доцент Погребняк І. пройшли стажування (онлайн) в Університеті Менделя (м. Брно, Чехія), Академії мистецтв (м. Прага, Чехія) та Технічному університеті (м. Острава, Чехія) і отримали сертифікати міжнародного зразка від Eastern European Center of Fundametal Researchers.

ispanska profesorka monika punti brun prochytala hostovu lektsiiu z transmediinoi komunikatsii dlia mah fak zhur000017 березня 2024 року відбулася гостьова лекція (онлайн) «Навігація в інформаційному суспільстві: Дослідження трансмедійної комунікації в епоху соціальних та цифрових медіа", на якій були присутні в тому числі й здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП Журналістика та ОП Медіакомунікації. Лекцію провела Моніка Пунті-Брун – запрошена професорка Університету Жирони (Іспанія), докторка філософії з журналістики, дослідниця трансмедійній комунікації.