Події кафедри медіапродюсування та видавничої справи

27.04.2024 10.37.29 REC25 квітня 2024 р. Вчена рад Київського столичного університету імені Бориса Грінченка затвердила Освітньо-професійну програму 061.00.08 Медіапродюсування спеціальності 061 Журналістика, розроблену на підставі Закону України «Про вищу освіту» та Стандарту вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 061 Журналістика. Прийняттю програми передувала ретельна підготовча робота: зустрічі зі стейкхолдерами, випускниками, здобувачами, обговорення на засіданні кафедри, глибокий аналіз вакансій на ринку праці.

2 Відкрите заняття Фіголь Н11 квітня 2024 року відбулося відкрите практичне заняття завідувача кафедри медіапродюсування та видавничої  справи Надії Фіголь з дисципліни «Практикум з редагування» для студентів 3 курсу групи ВСРб-1-2-21-4.0д на тему «Редакторські професії та фахові вимоги до них».

Знімок екрана 57520 березня 2024 року відбулася робоча зустріч представників Ради випускників факультету, модератором якої виступила Тетяна Поліщук, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи. Одним з питань було дообрання до складу Ради з-поміж минулорічних випускників рекомендованих кафедрами. Одноголосно були підтримані кандидатури - Сєди Власової, магістра з журналістики, head of creative благодійного фонду savED, головної редакторки науково-популярного видання при Малій академії наук України МАНплатформа та Владислава Власова, магістра з реклами і зв’язків з громадськістю, графічного дизайнера у ТРЦ COSMO MULTIMALL.

photo обговорення ОП7 березня 2024 року відбулася перша зустріч викладачів кафедри медіапродюсування та видавничої справи зі стейкхолдерами, на якій були висловлені наміри про створення нової ОПП «Медіапродюсування». У ній взяли участь Станіслав Мєдвєдєв (представник роботодавців), виконавчий продюсер Національної суспільної телерадіокомпанії України; Галина Горбенко, декан Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент, Надія Фіголь, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент, завідувачка кафедри; Тетяна Єжижанська, старша викладачка та Ольга-Люба Харина, викладачка кафедри; Дар’я Скирта-Скрипченко (представник здобувачів), здобувачка освітньої програми «Контент-продюсування цифрових медіапроєктів» (студентка 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти), Марія Коваленко (представник здобувачів), здобувачка освітньої програми «Видавнича справа та редагування» (студентка 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти).

ekskursiia do instytutu literatury imeni tarasa shevchenka nan ukrainy000057 березня 2024 року на екскурсію до Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України завітали першокурсники-грінченківці, які навчаються на освітній програмі «Видавнича справа та редагування» Факультету журналістики.

den knyhodaruvannia kmvs0114 лютого, у Міжнародний день дарування книг, який об'єднує всіх, хто любить читати, видавати і дарувати книжки, викладачі кафедри медіапродюсування та видавничої справи відвідали бібліотеку Університету Грінченка і подарували книги для навчання та читання.