(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Діана Карлова на VII Всеукраїнському фестивалі блогерів «Smart Blog» одержала диплом другого ступеня

diana-karlova-na-vii-vseukrainskomu-fest-bloheriv-smart-blog-oder-dyplom-dr-stup14 грудня 2023 року здобувачка II курсу освітньої програми «Міжнародна журналістика» Діана КАРЛОВАвзяла участь у VII Всеукраїнському фестивалі блогерів «Smart Blog».
«Smart Blog» — це щорічний Всеукраїнський фестиваль блогерів. Мета фестивалю — сприяти поширенню професійних стандартів журналістики через мережу блогерів. Основна тема цьогорічного фестивалю — «З Україною в серці».

Організатор фестивалю: кафедра медіапродюсування та видавничої справи Факультету журналістики Університету Грінченка.
За підсумками фестивалю Діана одержала диплом другого ступеня у номінації «Гран-прі».