Вітаємо з перемогою

DSC 349713 квітня 2018 року відбулось нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робот із галузі знань «Журналістика». Науковий керівник однієї з них – доцент кафедри журналістики та нових медіа, кандидат із соціальних комунікацій Вікторія Гридчина.

Нагадаємо, що рішенням Міністерства освіти і науки України у 2018 році Київський університет імені Бориса Грінченка був обраний базовим вищим навчальним закладом з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Журналістика». Цьогоріч у конкурсі взяло участь 47 студентських наукових робіт із 25 вищих навчальних закладів України. Географія учасників конкурсу охопила всі куточки України: від Львова до Донецька, від Сум до Одеси.

Розпочав роботу підсумкової науково-практичної конференції Голова галузевої конкурсної комісії Віктор Огнев’юк, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка.

За результатами конференції було обрано найкращі роботи та нагороджено їх авторів.

Диплом І-го ступеня отримала Катерина Сидорук - студентка Київського університету імені Бориса Грінченка за наукову роботу: «Симбіоз фантастичного та реального світів у сучасному інформаційному суспільстві» (науковий керівник – доцент кафедри журналістики та нових медіа, кандидат із соціальних комунікацій, заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи Вікторія Гридчина)